درباره ما

متاسفانه یکی از معضلات جدی که بخش کشاورزی امروزه شاهد آن بوده و هست استفاده خودسرانه و نامناسب کودها و سموم کشاورزی است که  نه تنها باعث بهبود عملکرد و کیفیت محصولات نمی شود بلکه صدمات جبران ناپذیری را به خاک و سلامت انسان وارد کرده و باعث بی اعتمادی کشاورزان و مصرف کنندگان به کارخانجات تولیدی و شرکتهای وارد کننده کود ” سموم و نهاده های کشاورزی می شود. در صورتیکه اگر در مصرف این محصولات دقت کافی در مورد کیفیت ” میزان مصرف و  . . . به عمل آورده شود چه بسا تاثیرات بسیار مطلوبی نیز در پی خواهد داشت.

  از طرف دیگر در چند سال اخیر با توجه به روند رو به رشد مصرف این محصولات در بخش کشاورزی و تقاضای خرید نهاده های با کیفیت وارداتی و بالا بودن نرخ ارز و  . . . ” نهاده های نا مرغوب و بی کیفیت وارداتی از مبادی مختلف در دسترس کشاورزان عزیز قرار گرفته و همانگونه که قبلا ذکر شد باعث بوجود آمدن خسارتهای متعددی به بخش کشاورزی گردیده است.

در این راستا شرکت نیک سپهر جهت خدمت رسانی به کشاورزان عزیز اقدام به واردات انواع کودهای مرغوب از کمپانی زیگلر(Ziegler) آلمان با برند تجاری پلنتاپ (Plantop)، کمپانی پی ان پی(PNP) آلمان و کمپانی اینترمگ (Intermag) لهستان نموده است. کلیه کودهای ارائه شده توسط این شرکت مجوزهای لازم از سازمان آب و خاک را دارا بوده و آماده تحویل به همکاران و کشاورزان عزیز می باشد.

شرکت نیک سپهر با فعالیت در زمینه واردات و توزیع نهاده های کشاورزی  و با بهره گیری از بهترین متخصصان آماده عرضه محصولات یاد شده به کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی در سراسر کشور عزیزمان می باشد. این شرکت با هدف توسعه و پیشرفت کشاورزی پایدار و خدمت به جامعه کشاورزی تاسیس گردیده و علاوه بر ارائه محصولات مورد نیاز کشاورزان، آمادگی مشاوره در این زمینه را دارا می باشد.


سخن مدیر عامل:

یکی از اصول اولیه تولید پایدار، ارتقاء کیفی خاک از بعد حاصلخیزی و برگرداندن مجدد عناصرغذایی جذب شده توسط گیاهان به خاک می باشدکه متأسفانه در برنامه کودی کشور ما نادیده گرفته شده است، زیرا عناصرغذایی جذب شده از خاک شامل کلیه ریزمغذی ها و عناصر پرمصرف می باشد. ولیکن، در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد از کودهای مصرفی کشور را فقط کودهای نیتروژنه و فسفاته تشکیل میدهند. این موضوع عملاً زنگ خطری برای تولید محصولات کشاورزی سالم و در نهایت تهدیدی برای امنیت غذایی کشور می باشد. شرکت نیک سپهر با اهداف توسعه کشاورزی، افزایش عملکرد، بهبود کیفیت محصولات، افزایش حاصلخیزی و پایداری خاک، حفظ منابع آبی و در نهایت افزایش درآمد کشاورز و سلامت جامعه فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون مفتخر هستیم محصولاتی با کیفیت از برند های زیگلر و پی ان پی آلمان به فرم های پودری و مایع را به بازار بزرگ کشاورزی ایران ارائه نماییم.

#